Chytré komunikační řešení pro samosprávy

Efektivní nástroje pro komunikaci s občany

Jste starosta nebo zastupitel a hledáte spolehlivé řešení pro efektivní a rychlou komunikaci s občany? Chcete o dění ve vašem městě nebo obci informovat moderně a přitom levně?

MUNIPOLIS je lety a více než 2000 samosprávami prověřené řešení všech vašich potřeb.

Co získáte zavedením MUNIPOLIS

Nástroje pro SMART komunikaci

Ať už požadujete propracovaný systém pro rozesílání SMS, e-mailů, hlasových zpráv nebo notifikací do mobilní aplikace, MUNIPOLIS nabídne vše v přehledné administraci. Pro přímou komunikaci umí díky Univerzálnímu odesílači zvolit tu nejvhodnější a nejlevnější cestu k‌ občanům. Můžete přesně cílit na jednotlivce či skupiny a vyhodnocovat efektivitu rozesílky.

Webový profil bez hoaxů a fake news

Součástí chytré komunikační sítě MUNIPOLIS je i snadno přizpůsobitelný webový profil obce, na kterém jsou zveřejňovány vámi publikované zprávy. Veškeré oficiální informace tak dostanou občané přímo od vás, bez nežádoucích hoaxů a falešných zpráv. Vyhnete se nenávistným komentářům a omezování vašich profilů na sociálních sítích.

Moderní a snadno upravitelná aplikace

Zapojením do MUNIPOLIS získáváte také moderní mobilní aplikaci, kterou můžete přizpůsobovat stejně snadno jako webový profil. Vaši občané tak dostanou relevantní informace v podobě, kterou jim sami dáte, a zprávy je zastihnou všude tam, kde s sebou mají svůj mobilní telefon.

Zpětná vazba od občanů

Vytvořit jednoduchý dotazník, uspořádat anketu nebo nechat občany hlasovat v participativním rozpočtu je s MUNIPOLIS velmi snadné. Díky přímému oslovení cílových skupin získáte od občanů násobně více reakcí. Zpětná vazba se k vám dostane okamžitě a její vyhodnocení v MUNIPOLIS je automatické a přehledné.

Systém pro správu podnětů a závad

Součástí MUNIPOLIS je efektivní systém pro hlášení podnětů a závad, díky němuž už zapojené samosprávy vyřešily desítky tisíc reportovaných problémů. Jeho předností je snadná propojitelnost se systémy technických služeb, propracovaná metodika řešení a pro občany především snadné používání.

Propojení se stávajícími systémy

Propojení vašich stávajících komunikačních nástrojů a systémů, jako je současný web obce, amplionový nebo například parkovací či rezervační systém je s MUNIPOLIS velmi snadné a zvládnete ho sami v intuitivní administraci. Občané budou mít vždy komplexní přístup ke všem vašim službám.

Digitalizace tištěných médií

S MUNIPOLIS získáváte rovněž nástroje pro snadnou digitalizaci tištěných materiálů, takže se například váš obecní zpravodaj dostane k mnohem většímu počtu čtenářů a to v interaktivní podobě a s nulovými náklady na distribuci.

Zdroj unikátních informací

Oficiální covid report, tipy na výlety, informace o počasí, meteorologické výstrahy a další informace jsou součástí základní podoby MUNIPOLIS. Propojení s dodavateli těchto dat ocení nejen občané a návštěvníci obce, ale také například pracovníci vašeho úřadu.

SMART komunikace i pro příspěvkové organizace

Zapojení do MUNIPOLIS umožní efektivní komunikaci také dalším organizacím, jako jsou sportovní oddíly, školy, dětské skupiny či například farnosti. Potvrzuje se, že fungující komunikace se členy, rodiči nebo třeba farníky je velmi přínosná a pozitivně se odráží ve fungování skupin.

Telefonická a online podpora

Naši odborníci ze zákaznické podpory jsou vám vždy k dispozici. Poradí vám jak s připojením do MUNIPOLIS, tak s jakýmkoliv dotazem nebo připomínkou.
Vyzkoušet MUNIPOLIS

Jaké moduly a funkce vám MUNIPOLIS nabízí

Univerzální odesílač
SMS brána
E-mailový odesílač
Zprávy do aplikace
Hlasové zprávy
Statistiky
Adresář SMART kontaktů
Registrace občanů

Mobilní aplikace
Webový profil
Ankety a dotazníky
Podněty a závady
Kalendář akcí
Blokové čištění
Elektronické hlasování
Elektronické platby

Chytrý zpravodaj
Propojení s www
Propojení s ampliony
Covid report
Tipy na výlety
Meteorologické výstrahy
Kontejnery na tříděný odpad

GDPR ready
Zabezpečení systému
Návody a webináře
Telefonická a online podpora
Ochrana oznamovatelů
Vyzkoušet MUNIPOLIS

Kdo MUNIPOLIS ocení

Občané
Občané ocení, když důležité informace, jakými jsou například ohlášené výpadky energií či varování před podomními prodejci dostanou přímo do svého mobilního telefonu. Zvyšuje se tím nejen jejich informovanost, ale také aktivní zapojení do veřejného života.
Podnikatelé, řemeslníci a zaměstnanci
Pro podnikatele, řemeslníky či zaměstnance je dobrá informovanost nadmíru důležitá. Díky MUNIPOLIS jim můžete dát vědět o všem podstatném, co má vliv na provoz jejich firem a to nejen v krizových situacích.
Rodiny
Rodiny s dětmi jsou díky MUNIPOLIS podrobně informovány o konání kulturních akcí či například přednášek pro maminky. Rozeslání pozvánek přímo do mobilních telefonů přispívá k jejich aktivnímu zapojení a zvýšené účasti na akcích.
Senioři
U seniorů se informovanost o dění v obci či městě příznivě projevuje potlačením jejich pocitu vyloučení ze společnosti. Tím spíše, že veškeré informace se seniorům dostanou ve srozumitelné podobě, přístupné formě a vždy včas.
Turisté a návštěvníci
Díky MUNIPOLIS můžete návštěvníkům vašeho regionu sami předat tipy na výlety či kulturní nebo sportovní akce. Zvýšíte tím povědomí o dění v obci a turisty motivujete k návštěvám zajímavých míst vašeho regionu.
Aktivní občané
Občané s aktivním zájmem o veřejné dění ocení MUNIPOLIS zejména coby oficiální zdroj informací s možností inteligentní zpětné vazby. Jejich míra zapojení do politického, kulturního či sportovního života obce se tím významně zvyšuje.
Vedení samosprávy
MUNIPOLIS samosprávám významně ulehčí například i výběr pravidelných poplatků, proces upomínek a zjednoduší komunikaci s neplatiči. POmůže vám výrazně zefektivnit práci všech členů vedení a ušetřit časové i finanční vícenáklady na administrativu.
Cizinci
Cizincům umožňuje MUNIPOLIS zařídit vše podstatné, co ke svému pobytu ve vaší obci či regionu potřebují. Můžete je cíleně oslovovat a informovat o důležitých okolnostech, ulehčit jim vyřízení nutných formalit či inspirovat tipy na výlety nebo na vámi pořádané akce.

MUNIPOLIS už využívá více než 2200 samospráv, firem, institucí a skupin

Praha a její městské části

Město Brno a jeho městské části

dalších zapojených samospráv a institucí


Reference klientů využívajících MUNIPOLIS

„Díky MUNIPOLIS a operativnímu rozeslání krizové SMS zprávy našim občanům a obyvatelům chatových oblastí se Policii ČR podařilo velmi rychle vypátrat ztraceného chlapce.“

Mgr. Martina Lisová

Starostka městyse Větrný Jeníkov

„Krizová komunikace má s MUNIPOLIS zcela nový rozměr. Můžeme rychle, jednoduše a efektivně sdělit potřebné informace širokému nebo naopak konkrétnímu okruhu občanů.“

Lucie Mahdalová

Pracovnice vztahů k veřejnosti, Zábřeh

„MUNIPOLIS pro nás znamená více možností komunikace s obyvateli. Aktuální zprávy, jednoduchý systém anket, chytrý zpravodaj i podněty od lidí na zlepšení či opravy.“

Šárka Trunečková

Koordinátorka projektu Zdravé město a místní Agenda 21, Chrudim

„Na MUNIPOLIS jako zdroj rychlých a ověřených aktualit si naši občané rychle zvykli. Využíváme SMS, e-maily i zprávy do aplikace, ankety a perfektní je chytrý zpravodaj.“

Irini Martakidisová

Tisková mluvčí Třebíče

„Díky MUNIPOLIS můžeme obyvatele včas a přehledně informovat o všem podstatném, co se u nás děje, a zároveň je zapojit do plánování rozvoje naší čtvrti.“

Martin Vokuš

Tiskový mluvčí MČ Praha 7

„Díky MUNIPOLIS jsme v městské části Brno-Žabovřesky rozvinuli efektivní smart komunikaci a aktuální informování občanů, kterých se daná informace konkrétně týká.“

Petra Kačírková

Ředitelka Společensko-kulturního centra Rubín, Brno

Chcete více informací, vyzkoušet systém nebo se zapojit? Kontaktujte nás

Přímý kontakt

Pokud se s námi chcete spojit ihned a bez delšího čekání, nebojte se použít jeden ze způsobů níže.

Adresa
Londýnské náměstí 886/4,
639 00 Brno